Ochrana laku karosérie

Neviditeľná a účinná ochrana laku karosérie fóliou S-CarShield

NOVINKA - kompletné potiahnutie karosérie ochrannou fóliou

S-CarShield je vysoko transparentná, lesklá polyuretánová fólia, ktorá dokonale ochráni exponované časti Vášho automobilu proti odletujúcim kamienkom a štrku od kolies iných vozidiel. Zabraňujú tiež poškrabaniu laku hrán dverí a nárazníkov napr. pri parkovaní a drobných kolíziach.

S-CarShield fólia spoľahlivo odoláva oleju, smogu, graffiti, lietajúcemu hmyzu a ďalším chemikáliam. Fólia zároveň zabraňuje vzniku korózie na chránených miestach.

foto

Fólie S-CarShield sa inštaluje na kapoty, nárazníky, prahy, blatníky, stĺpiky, hrany dverí, hmlovky, predné a zadné svetlá, spätné zrkadlá, masky chladiča, stupačky a spoilery.

Ochranné fólie sú priehľadné s hrúbkou 60–290 mikrónov. Uvedené fólie majú test štátnej skúšobne.

S-CarShield fólia nachádza stále viac uplatnenia tiež na stavebných a lesných strojoch, nákladných automobiloch, kamiónoch. Ochrana spočíva v potiahnutí fóliou celej kabíny vrátane všetkých reflektorov. Fóliu S-CarShield je možné použiť aj na ochranu motorových skútrov a štvorkoliek, snowboardov.

Fólia S-CarShield sa dá použít všade tam, kde potrebujete zachovať pôvodný image a pritom ochrániť povrch pred poškodením.

foto foto foto
Created by J@nko Hr@ško